טאגרה- יופי של יוזמה עולמית

ב' טאגרה, מקבוצת אפעל, היא החברה הראשונה והיחידה בשוק המייצרת טכנולוגית מיקרו-קפסולציה עם טכנולוגיית "שחרור מיידי". החברה מייצרת ומספקת רכיבים וחומרי גלם עבור מרבית החברות הרב לאומיות בתחומי הקוסמטיקה והפארמה.

''הקמת המפעל שלנו בגבול הצפון, בגן התעשייה תל חי, הינה הבעת אמוננו ביכולת הפיתוח של הגליל ותמיכה בתושבי האזור כולו. הפריצה הבינלאומית של טאגרה  וההערכה הרבה לה היא זוכה מהחברות הרב לאומיות הגדולות בתחומן, מחזקות את אמונתנו כי האסטרטגיה הטכנולוגית והשיווקית של טאגרה יובילו אותה למימוש הפוטנציאל הכלכלי העצום הגלום בצוות עובדיה, בטכנולוגיה ובמוצרים אותם פיתחו''.

רון פולמן

מנכ"ל טאגרה ביוטכנולוגיה בע"מ

חב' טאגרה, מקבוצת אפעל, היא החברה הראשונה והיחידה בשוק המייצרת טכנולוגית מיקרו-קפסולציה עם טכנולוגיית "שחרור מיידי".  החברה מייצרת ומספקת רכיבים וחומרי גלם עבור מרבית החברות הרב לאומיות בתחומי הקוסמטיקה והפארמה.

החברה הוקמה בשנת 1998 כחברת מחקר ופיתוח, בחממה הטכנולוגית תרדיון במשגב,  ובתוך מספר שנים עלה הצורך בהקמת מפעל ומעבדה מתקדמים לשם ייצור מסחרי. בשנת 2007 עברה החברה לגן התעשייה תל-חי והקימה שני קווי יצור בהשקעה של 6 מיליון $.  כיום מגיעה החברה להיקף מכירות בשווי מספר מיליוני דולרים ולכ- 100 לקוחות ב- 20 מדינות.

החברה מעסיקה כיום כ- 50 עובדים, חלקם סטודנטים במכללת תל-חי השכנה, העוסקים בפיתוח, ייצור ושיווק של למעלה מ- 40 מוצרים המשלבים את טכנולוגיית המיקרו-אנקפסולציה הייחודית לחברה.